Lot 55
Charles Dankmeijer (1861-1923)

Landschap bij zonsondergang

gesigneerd 'CH DANKMEIJER.' (linksonder)

olieverf op doek, 49,5x73,5 cm (met lijst: 64x88 cm)

Conditie: licht craquelé, klein stukjes verfverlies, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300