Lot 57
Ko Cossaar (1874-1966)

Kerkinterieur met figuren

gesigneerd 'J. Cossaar' (rechtsonder)

olieverf op doek, 38,5x28,5 cm, (met lijst: 56x45,5 cm)

De lijst komt uit het atelier van Paul Gehring Lijsten.

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140