Lot 5
Winterveiling - december 2019
H. Hofer (19e eeuw)

Elegante dame met palercollier en oorbellen

linksmidden get.

olieverf op doek, ovaal, 65x55 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Huidig bod: € 180

Bied
Inclusief opgeld: €