Lot 546
Corneille (1922-2010)

'Vive la paix'

de print gesigneerd en gedateerd in potlood 'Corneille 95' (rechtsonder)

zeefdruk in kleur, HC., daarbij één bedrukte Swatch horloge, print: 26,5x25,5 cm (met lijst: 53x42,5 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140