Lot 58
Ad Kikkert (1914-1995)

Kurhaus Scheveningen

gesigneerd 'A. Kikkert' (rechtsonder)

aquarel, 35x47 cm (met lijst: 51x60,5 cm)

Conditie: foxing zichtbaar, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220