Lot 558
Ad Kroese (1946-2001)

Interieur met boekenkast

gesigneerd en gedateerd 'Ad Kroese 1985' (middeonder)

aquarel, 78x50 cm (met lijst: 108x71,5 cm)

Conditie: goed.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140