Lot 544
Floris Brinkman (1946)

Koolzaadveld

gesigneerd en gedateerd 'Floris/90' (rechtsonder)

olieverf op doek, 38,5x68,5 cm (met lijst: 57x87cm)

Tentoonstelling: -te Zuid-Schermer, 't Zwarte Kerkje, (14t/m 28 juni)

Conditie: goed Met catalogus over de kunstenaar

€ 150,00
€ 250,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300