Lot 201
Winterveiling - december 2019
Peter Bol (1947)

'Nieuw leven op dood hout'

middenboven get. en gedateerd 1992

olieverf op board, 30x39 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300