Lot 215
Winterveiling - december 2019
Otto B. de Kat (1907-1995)

Een landweg

rechtsonder get. en gedateerd '46

aquarel op papier, 24x33 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120