Lot 223
Winterveiling - december 2019
Walter Vaes (1882-1958)

Landschap met een dorp in de verte

rechtsonder in potlood get.

ets, 9x16 cm

Herkomst:
-Collectie Jeanne Oosting (verzamelaarsstempel in dorso).

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120