Lot 212
Winterveiling - december 2019
Otto B. de Kat (1907-1995)

Een fabrieksterrein

rechtsonder get. en gedateerd '63

aquarel op papier, 36x49 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200