Lot 211
Winterveiling - december 2019
Otto B. de Kat (1907-1995)

Verstild landschap

linksonder get. en onduidelijk gedateerd

aquarel op papier, 36x48 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140