Lot 124
Kees Verwey (1900-1995) (2x)

I. Twee figuren op een terras II. Paard en wagen

I. gesigneerd 'K. Verwey' (rechtsonder) en geannoteerd II. gemonogrammeerd (rechtsonder)

I. zwart krijt op papier, 26x35 cm (met lijst: 45x55 cm) II. zwart krijt op papier, 23x30 cm (met lijst: 45x55 cm)

Conditie: vergeeld, enkele vlekken

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 200