Lot 113
Jan Voerman (1857-1941)

Rustende koeien

gesigneerd 'J.V.' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 20x30 cm (met lijst: 36x46 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, doek gebobbeld

€ 1.200,00
€ 1.800,00

Startbod: € 1.200