Lot 263
Omgeving I. Israels (20e eeuw)

Een paard, Een ezel, Twee geiten

3 potloodtekeningen in één lijst, resp. 6x8 cm, 5x5 cm en 5,5x8 cm (het geheel met lijst 55x32 cm

Conditie: Goed, papier iets verkleurd.

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 160