Lot 107
Arnold Koning (1860-1945)

Boerderij in de sneeuw

gemonogrammeerd 'A.K.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 37x45 cm (met lijst: 44x52 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, minieme craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350