Lot 60
Louis Meys (1902-1995) (3x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd, waarvan sommigen geannoteerd en gedateerd

2 aquarellen ; 1 krijttekening en pen. Diverse afmetingen van ongeveer 10,5x12,5 cm tot 23x31 cm (met lijst: diverse afmetingen van ongeveer 25,5x20,5 cm) 39x46 cm)

Conditie: 1 vergeeld, 1 met vlek, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100