Lot 503
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Egbert van Heemskerck I (1634/5-1704)

Kaartspelers in een herberg

olieverf op doek, 40x57 cm (met lijst: 58x76 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 1.200,00
€ 1.800,00

Startbod: € 1.200