Lot 210
Winterveiling - december 2019
Jan Goedhart (1919-1991)

Zicht op Delft

rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd

aquarel op papier, 60,5x48 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140