Lot 218
Winterveiling - december 2019
Adrianus Dirk Blok van der Velden (1919-1980)

'Terschelling'

linksonder get. en onduidelijk gedateerd Terschelling mei 19..

olieverf op doek, 40x50 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900