Lot 11
Winterveiling - december 2019
Duitse School (begin 20e eeuw)

'Ponte Forner Venedig'

linksonder met monogram, en getiteld in dorso

olieverf op doek, 88x66 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400