Lot 2
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Portret van een heer in midden 17e eeuwse kledij

olieverf op doek, 124x101 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Huidig bod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €