Lot 3
Winterveiling - december 2019
J.L. Cornet naar Hendrick van Limborch (19e eeuw)

Portret van de Leidse hoogleraar Willem Jacob van 's-Gravesande (1688-1742)

naam J.L. Cornet op handgeschreven etiket (in dorso)

olieverf op doek, ovaal, 75x60 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240

Bied
Inclusief opgeld: €