Lot 9
Conradijn Cunaeus (1828-1895)

Ruiter in een bos

gesigneerd en gedateerd ‘C.C. inv fec 1844' (linksonder)

aquarel, 17x21 cm (met lijst: 34x38 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180