Lot 511
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Hollandse School (17e eeuw)

Drinkende en feestende dorpelingen bij een herberg / Dancing peasants near an inn

olieverf op doek, 79x89 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 2.000