Lot 213
Winterveiling - december 2019
Otto B. de Kat (1907-1995)

Mand met druiven

rechtsonder get. en gedateerd '62

aquarel op papier, 37x49 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120