Lot 177
Hollandse School (20e eeuw)

Gezicht op de Palingstraat, Dordrecht

geannoteerd 'Dordt - Palingstraat' (linksonder) en gesigneerd 'Postema' (rechtsonder)

aquarel en krijt op papier, 42x28,5 cm (met lijst: 60x43,5 cm)

Conditie: enkele kreukels, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40