Lot 5040
Najaarsveiling 2014
Een grote rechthoekige spiegel

19e eeuw

boven afgeronde hoeken en de vergulde lijst bekroond met een strik.

218x110 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700