Lot 1
Winterveiling - december 2019
Kopie naar Pierre Mignard (19e eeuwse kopie)

Clio, muze van de geschiedenis

olieverf op doek, 143x121 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Huidig bod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €