Lot 169
Winterveiling - december 2019
Aat Veldhoen (1934)

I. Dubbelportret
II. 'Portret van Henny, een buurmeisje' en 'Portret van Lotje Veldhoen-Ruting met Martijn'

I. linksonder get. en gedateerd 1968
II. beide gesigneerd en een gedateerd 1964

I. olieverf op board, 54x45 cm
II. twee rotaprenten, samen ingelijst, elk ca. 32x18 cm

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700