Lot 254
Franse School (20ste eeuw)

Damesportret

draagt signatuur 'R' rechtsonder

pastel op papier, 17,5x23 cm

Verso: een extra schets van een dame

€ 100,00
€ 150,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260