Lot 634
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Bidden bij het bed

gesigneerd en gedateerd 'Mesquita 1923' (rechtsonder)

inkt op papier, zonder lijst, 25x34 cm

Verso: Schets van een zwaan

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300