Lot 633
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Stille parade

gesigneerd en gedateerd 'Mesquita 1922' (middenonder)

inkt op papier, zonder lijst, 30x61,5 cm

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 600