Lot 632
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) (2x)

Drie figuren; Twee boeren

de eerste gesigneerd 'Mesquita' (rechtsonder), gedateerd '1914' (middenboven) en gesigneerd met intitialen 'SM' (midden); de tweede gesigneerd en gedateerd 'Mesquita 1914' (linksonder)

de eerste potlood op papier, de tweede potlood en gekleurd krijt op papier (2), zonder lijst, 13x20,5 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300