Lot 630
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Drie figuren

gesigneerd en gedateerd ‘Mesquita 1923’ (linksonder)

inkt op papier, zonder lijst, 20,5x25 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 200