Lot 629
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) (2x)

Twee figuren; Oude vrouw en man

beide gesigneerd met monogram en gedateerd ‘Mesquita 1917’ (lower centre); beide gesigneerd in potlood ‘Mesquita’ (lower right/left)

De eerste potlood op papier, de tweede inkt op papier (2), zonder lijst, 16,5x22,5 cm en 16,5x24 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300