Lot 628
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) (2x)

Geblinddoekte vrouw; Eengemaakte figuur

De eerste gesigneerd en gedateerd ‘Mesquita 1922’ (rechtsonder); de tweede gesigneerd en gedateerd ‘Mesquita 1923’ (rechtsonder)

beide inkt op papier (2), zonder lijst, 18x22 cm and 20,5x25 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300