Lot 519
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Anthony Oberman (1781-1845)

Op het boerenerf

gesigneerd 'A: Oberman.' (linksonder)

aquarel op papier, 35x44 cm (met lijst: 57x67 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800