Lot 672
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Mohammed Fquih Regragui (1938)

Oosterse markt

get. en gedateerd 'Fquih R. M. 71' en geanntoeerd in Arabisch (rechtsonder)

olieverf op doek, 62,5x32,5 cm

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.500