Lot 670
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Hervé Di Rosa (1959) en François Boisrond (1959) (2x)

2 kleurenlitho's , beide met potlood gesigneerd en genummerd resp. 45/50 en 98/100, 50x65 en 57x79 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300