Lot 535
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Adolf Karel Maximiliaan Engel (1801-1832)

Een boomrijk landschap met herders en vee op een brug / A leafy landscape with shepherds and cattle at a bridge

gesigneerd 'A. Engel' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 44,5x57 cm (met lijst: 60x72 cm)

Conditie: Recht paneel. Veel oppervlakte vuil, vergeeld vernis, lichte ouderdomscraquelé.

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.200