Lot 9
Winterveiling - december 2019
Eugene Fehdmer (1846-1918)

Winters bos aan de waterkant, linksonder get. en gedateerd Anvers 1898, olieverf op doek, 61x90 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120