Lot 4
Winterveiling - december 2019
Fritz Gerhardt (1828 - 1921)

Muzikante met bladmuziek bij de piano

linksboven get. en gedateerd 1859

olieverf op doek, ovaal, 112x80 cm

€ 250,00
€ 500,00

Startbod: € 160

Bied
Inclusief opgeld: €