Lot 10
Winterveiling - december 2019
Pelouze (19e eeuw)

Bosweg met een wasvrouw bij een watervalletje

rechtsonder get.

olieverf op doek, 74x94 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260