Lot 566
Rob de Graaf (1960)

Abstracte compositie

gesigneerd in initialen en gedateerd 2001 (op de achterzijde)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 140x140 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100