Lot 216
Winterveiling - december 2019
Europese School (20e eeuw)

'Bergdorf in den Dolomiten'

rechtsonder onduidelijk get. (zowel op de aquarel als op het passepartout)

aquarel op papier, 29x37 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90