Lot 520
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Johan Anthonie Langendijk (1780-1818)

Reizigers bij een kruispunt / At the crossroads

rechtsonder get. en gedateerd 'J: A: Langendijk inv: a fecit 1811'

aquarel en inkt op papier, 36,5x50 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 700