Lot 18
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Romantisch zomer- en winterlandschap

olieverf op doek (2), 49x61,5 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260