Lot 34
Winterveiling - december 2019
Ben Viegers (1886-1947)

Sneeuwlandschap

rechtsonder get.

olieverf op doek, 40x55 cm

In dorso stempel Kunsthandel Esher Surrey, Lange Voorhout, Den Haag, nr. 947.

€ 500,00
€ 700,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400