Lot 193
Winterveiling - december 2019
Ferry Slebe (1907-1994)

Bloemstuk

rechtsonder get. en gedateerd 1990

olieverf op board, 55x30 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850